ESET : سازگاری محصولات با ویندوز 10

win10

قبل از استفاده از نسخه ی جدید ویندوز 10 از به روز بودن آنتی ویروس ESET اطمینان حاصل کنید.

ESET پیشتاز جهانی حوزه ی امنیت فناوری اطلاعات و ارتباطات با بیش از دو دهه تجربه، همزمان با ارائه ویندوز 10، اعلام کرده است که نرم افزارهای نسخه های خانگی و شبکه ای ESET کاملا با نسخه ی جدید ویندوز شرکت مایکروسافت سازگارمی باشد. البته ازکاربرانی که از این آنتی ویروس استفاده می کنند خواسته شده که قبل از نصب و استفاده از نسخه ی ویندوز 10 ، آنتی ویروس خود را به روز رسانی کنند.

نسخه های به روز رسانی شده از ورژن 7 به بالای ESET Smart Security  و ESET NOD32  با نسخه ی جدید ویندوز کاملا سازگار می باشند.با توجه به توصیه ی ESET مبنی بر به روز رسانی آنتی ویروس قبل از نصب ویندوز 10 باید این اطمینان را به کاربران داد که نیاز به پرداخت هیچ گونه وجه مازاد نمی باشد و تمامی به روز رسانی ها رایگان می باشند.

سازمانهایی که در صدد به روز رسانی سیستم عامل ویندوز خود میباشند بایستی ابتدا نسخه های ESET Endpoint Security و ESET Endpiont Antivirus  را به آخرین ورژن (نسخه 5 یا 6) ارتقا دهند. نسخه های قدیمی تر با ویندوز 10 سازگار نمی باشد.به گفته ی یکی از مدیران این شرکت، مارتین کرالیک، با به روز رسانی آنتی ویروس و نصب نسخه جدید ویندوز، تنظیمات و همچنین اعتبار لایسنس دچار هیچگونه مشکلی نخواهد شد.

این کمپانی برای پاسخگویی به سوالات کاربران خانگی و شبکه ای صفحه ای را در وب سایت خود (لینک زیر) به این امر اختصاص داده است.

 http://www.eset.com/me/windows10-compatibility-free-update/

افزودن دیدگاه جدید

نظر خودتان را ارسال کنید

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نقد یا نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفا وارد سایت شوید.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت مهندسی تحقیق و توسعه ارتباط پانا می باشد.

گفتگوی آنلاین