آموزش

edu banner

اولین کارگاه آموزشی نسخه های سازمانی نرم افزار امنیتی ESET در استان اصفهان و چهارمحال وبختیاری در تاریخ 93/8/20 در هتل آسمان اصفهان و با استقبال چشمگیر مدیران و کارشناسان فن آوری اطلاعات استان اصفهان و استانهای همجوار برگزار گردید.

به شرکت کنندگان گواهی حضور در دوره اهدا خواهد شد.


در تاریخ 93/6/10 سمینار کسپرسکی به میزبانی شرکت مهندسی پانا، شرکت تجارت امن ( دفتر منطقه ای کامگارد در ایران) و مشارکت شرکت کسپرسکی با هدف معرفی قابلیت ها و امکانات محصولات سازمانی نرم افزار امنیتی Kaspersky با حضور جمع زیادی از مدیران و کارشناسان فن آوری اطلاعات استان در هتل آسمان اصفهان برگزار گردید.


در شهریور ماه سال 1394 نیز با برگزاری سمینار و کارگاه تخصصی مدیریت تهدیدات در فضای سایبری (محصولات کسپرسکی)، درهتل پارسیان  شهرکرد، شرکت پانا با افتخار میزبان جمع کثیری از بزرگان فن آوری دو استان اصفهان و چهارمحال و بختیاری بود.


در صورت تمایل به حضور در دوره های آموزشی محصولات این شرکت خواهشمندیم درخواست خود شامل : نام و نام خانوادگی، نام سازمان، تلفن تماس (ثابت و همراه) خود را در ایمیلی با موضوع  "نام محصول - Training " به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال نمایید.

افزودن دیدگاه جدید

نظر خودتان را ارسال کنید

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نقد یا نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفا وارد سایت شوید.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت مهندسی تحقیق و توسعه ارتباط پانا می باشد.

گفتگوی آنلاین